Youtube Facebook Instagram
mar 30, 2014
admin

Świetny występ w ,,Pucharze Mazur”

puchar_mazur

Gala pt. ,,Puchar Mazur” odbyła się 29 marca, a nasz klub reprezentowało 3 zawodników.

Pierwszy do ringu wszedł Mateusz Matejunas, który stoczył walkę na zasadach MMA. Nasz zawodnik szybko sprowadził swojego przeciwnika do parteru i poddał go kluczem na rękę z pozycji bocznej. Warto zwrócić uwagę na to, że dla Mateusza była to pierwsza walka, a jego przeciwnik był zdecydowanie bardziej doświadczony.

Drugim reprezentantem naszego klubu był Kamil Zyśkowski. Dominował w każdej sekundzie walki na zasadach Muay Thai. ,,Kajtek” zrobił świetny użytek z kolan i łokci, które zmusiły sędziego do przerwania tego nierównego boju już na początku drugiej rundy. Przeciwnik był kilkukrotnie liczony i naszym zdaniem walka ta powinna zostać przerwana znacznie wcześniej.

Ostatni do walki wyszedł Michał Foks w walce na zasadach K-1. Stoczył zacięty bój z reprezentantem gospodarzy. Walka obfitowała w wiele bezpardonowych wymian ciosów, co bardzo podobało się zgromadzonej na hali publiczności. Niestety nie udało się zwyciężyć na kartach punktowych i sędziowie orzekli wygraną przeciwnika. Mimo porażki, Michał zaprezentował się bardzo dobrze. Pokazał charakter i walczył do końca, a to jest dla nas zdecydowanie ważniejsze niż samo zwycięstwo.

W gali wziął udział również nasz najmłodszy fajter – Oskar. Zaprezentował on swoje umiejętności na tarczach bokserskich. Wielkie brawa za odwagę i bardzo ładny pokaz.

Jesteśmy dumni z postawy, jaką zaprezentowali chłopacy. Jednocześnie chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyjechali nas dopingować!

Podziel się na:

  • Facebook
  • Blip
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Wykop
  • Google Bookmarks

Zostaw komentarz