Youtube Facebook Instagram
Browsing articles in "Aktualności"
mar 4, 2019
admin

Facebook & Instagram

Po najnowsze aktualności zapraszamy na nasze kanały social media:

->Facebook -> Kaiser Sports

->Instagram -> Kaiser Sports

wrz 30, 2018
admin

Nauka trwa całe życie!

Cóż za fantastyczne doświadczenie Możliwość treningu z Katel Kubis i Wami wszystkimi dała nam niesamowitego kopa motywacyjnego
Dziękujemy za to, że byliście z nami. Jest nam również bardzo miło, że mogliśmy pomóc przy organizacji seminarium. Pokazaliśmy razem, że wspólna pasja przełamuje bariery, a nauka nigdy się nie kończy
Dziękujemy również Joanna Jedrzejczyk za przypomnienie, iż wielu z nas zaczęło swoją przygodę ze sportami walki właśnie na tej sali i tylko od nas samych zależy to, gdzie się zakończy
Do zobaczenia następnym razem. Nieważne gdzie – ważne, że z tym samym pozytywnym nastawieniem
Thank you Katel for being such kind man nad dedicated teacher See you soon!

wrz 23, 2018
admin

Seminarium z Katelem Kubisem

Serdecznie zapraszamy wszystkich na seminarium szkoleniowe z trenerem Muay Thai🥊 Joanna Jedrzejczyk, Katel Kubis. Katel jest byłym zawodnikiem z bogatą karierą zawodową oraz trenerem pracującym z fighterami na najwyższym światowym poziomie. Odbędzie się ono w Olsztynie, września. Początek zaplanowany jest na godzinę . Cena to 70 zł/os. W razie dużego zainteresowania możliwa jest zmiana sali, na której odbędzie się seminarium (również w Olsztynie). Ilość miejsc jest ograniczona

sie 26, 2018
admin

Zapraszamy!

Wakacje powoli dobiegają końca. Z jednej strony jest nam trochę smutno, ale z drugiej cieszymy się, bo przyszedł czas na powrót do ciężkich treningów i niczym niezmącony rozwój!
Już września startujemy z nowym sezonem treningowym w klubie Kaiser Sports!
Chcesz nauczyć się walczyć, znaleźć pasję na całe życie, pozbyć się zbędnych kilogramów lub odreagować po ciężkim dniu w pracy?
Zapraszamy wszystkich, niezależnie od płci, wieku i poziomu zaawansowania na treningi MMA, Muay Thai, Brazylijskiego Jiu-Jitsu, zapasów zajęcia dla dzieci oraz treningi funkcjonalne. Więcej informacji wkrótce.
Jeśli masz dodatkowe pytania to pisz na kontakt@kaiser-sports.pl lub dzwoń pod nr 667220989.

 

sie 29, 2017
admin

Wakacje czas zakończyć. Nowy sezon czas zacząć!

Nowy nabór w klubie Kaiser Sports! Uderzamy Pasją
Zapraszamy na treningi sztuk walki do naszej nowej siedziby mieszczącej się przy ul. Sikorskiego 23 w Olsztynie (budynek WSP Korczaka, vis a vis Galerii Warmińskiej).
Z nami nauczysz się walczyć , popracujesz nad kondycją, zrzucisz zbędne kilogramy⚖️, nabierzesz pewności siebie, odreagujesz po stresującym dniu w pracy, a przede wszystkim będziesz świetnie się bawił.
Zapraszamy na zajęcia sztuk walki dla dzieci, MMA, Brazylijskiego Jiu-Jitsu, Muay Thai, Zapasów, treningu funkcjonalnego oraz na treningi personalne. Planujemy również uruchomienie grupy dedykowanej wyłącznie dla kobiet!♀️
Zapewniamy komfortowe warunki, najwyższą jakość sprzętu sportowego oraz doświadczoną kadrę trenerską.
Start już 4 września!
Aktualny grafik jest już dostępny na www.kaiser-sports.pl.
W razie pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 667220989 lub kontakt@kaiser-sport.pl.

sie 11, 2017
admin

MMA na plaży

Plaża bardziej kojarzy się nam wszystkim z opalaniem i kąpielami w morzu, jednak tym razem na środku krynickiej Plaży Białej stanął Oktagon Amatorskiej Ligii MMA. Piękna pogoda zachęciła do przybycia kibiców, którzy w pokaźnej liczbie zebrali się przy polu walki.

Nasz klubu na Mistrzostwach Krajów Nadbałtyckich, bo tak brzmi oficjalna nazwa imprezy, reprezentowało trzech zawodników. W formule MMA wystartował Albert Menacho (złoto, -77kg) oraz Paulina Ilnicka (srebro, -57kg). Drugiego dnia w miejsce ośmiokątnej klatki pojawiła się mata, na której to Cezary Bojcow wywalczył I miejsce w BJJ NO GI. Dziękujemy im wszystkim na wzorową postawę sportową w ringu, jak i poza nim.

Pomiędzy walkami obficie korzystaliśmy z uroków nadmorskiego kurortu, dzięki czemu do Olsztyna wróciliśmy z dodatkową energią oraz chęcią rozwoju. Do usłyszenia wkrótce!

cze 18, 2017
admin

Igor Waleczne Serce

W dniu wczorajszym, w odległych Żarach, nasz klubowy kolega, Igor Szałkowski, zadebiutował w walce na zasadach Muay Thai. Mimo tego że naprzeciw niego stanął zawodnik z 10 walkami na koncie, Igor stoczył bardzo wyrównany pojedynek, przegrywając nieznacznie na punkty, a o finalnym werdykcie mogła zadecydować dosłownie ostatnia akcja. Jesteśmy dumni ze sportowej postawy oraz hartu ducha tego młodego człowieka. Zapamiętajcie jego imię – jeszcze o nim usłyszycie!

cze 18, 2017
admin

Finał DLG

Z Mistrzostw Polski Dziecięcej Ligii Grapplingowej, które odbyły się 10 czerwca br. wracamy z pełną paletą kolorów – złotem, srebrem i brązem. Kolejny raz rywalizowaliśmy w sportowej atmosferze, przełamaliśmy własne słabości oraz poznaliśmy ciekawych ludzi, z którymi spotkamy się już po wakacjach. Do zobaczenia!

cze 18, 2017
admin

Młodzież 'chwyta’

Słoneczną niedzielą wybraliśmy się na zawody grapplingowe do pobliskiego Biskupca. Rywalizacja sportowa zakończyła się dla nas zdobyciem dwóch medali – złotego Patryka Godlewskiego oraz srebrnego wywalczonego przez Piotrka Cybulskiego. Gratulacje! Sam wyjazd dał nam zdecydowanie więcej niż medale, puchary i dyplomy. Spędziliśmy wspólnie czas w rodzinnej atmosferze, nawiązaliśmy nowe znajomości i utwierdziliśmy się w przekonaniu, że kochamy sport i zauważamy uniwersalne wartości i naukę, które ze sobą niesie. Dlatego już niedługo zdamy Wam relacje z kolejnej, wspólnie przeżytej przygody

cze 18, 2017
admin

Puchar Polski ALMMA 2017

Z jednej z najbardziej prestiżowych imprez amatorskiego MMA w Polsce wracamy z dwoma medalami – srebrem Michała Zajączkowskiego oraz brązem Kamila Siekluckiego. W drodze powrotnej pozwoliliśmy sobie na zasłużoną ucztę uwiecznioną na powyższym zdjęciu :-)

Strony:12345678910»