Youtube Facebook Instagram
lis 8, 2014
admin

Mateusz ,,Drugie miejsce” Matejunas w natarciu!

medal_balticcup

8 listopada wybraliśmy się na zawody z cyklu Time of masters do Pucka, a nasz klub reprezentowało dwóch zawodników, którzy wystartowali w turnieju w formule MMA.

Mateusz Matejunas po dwóch zwycięstwach awansował do finału, w którym to musiał uznać wyższość dużo większego przeciwnika. To już trzecie z rzędu zawody, z których Mateusz przywozi medal w kolorze srebrnym. Czas na zmianę kategorii wagowej, a ,,srebrny” Mateusz na pewno zamieni się w ,,złotego” :-) Niestety nie udał się występ drugiego naszego zawodnika – Czarka, który po prostu nie był tego dnia sobą. Co się odwlecze, to nie uciecze. Także walczymy dalej, Panowie!

Podziel się na:

  • Facebook
  • Blip
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Wykop
  • Google Bookmarks

Zostaw komentarz