Youtube Facebook Instagram
wrz 21, 2015
admin

ALMMA 89 – 20.09.2015

ALMMA 89 - Mława

Druga część weekendu, to wyjazd na ALMMA 89 w Mławie. Pojechaliśmy tam w sile 6 osób – 3 zawodników i 3 kibiców. Pierwszy do walki stanął Piotr Renkowski, który startuje jako reprezentant naszego klubu, a jednocześnie olsztyńskich Berserkerów. Piotr zajął 2 miejsce w mocno obsadzonej kategorii 84 kg – Full contact. Jego osiągnięcie nabiera tym większej wartości, że w walce półfinałowej zwyciężył z zawodnikiem, który ma na swoim koncie 5 walk zawodowych. Wielkie brawa dla niego! Następnie przyszła kolej na braci Borzoł, którzy wystąpili w formule No gi w kategorii do 90 kg. Obaj musieli uznać w niej wyższość bardzo mocnego zawodnika z dużym doświadczeniem. Wszystkim zawodnikom gratulujemy walki do samego końca i dziękujemy za otwarcie sezonu startowego dla naszego klubu. Jedziemy dalej! Au!

Podziel się na:

  • Facebook
  • Blip
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Wykop
  • Google Bookmarks

Zostaw komentarz